| bog1999 a întrebat:

Am o melodie si vreau sa o pun pe youtube, cum ii bun o imagine la melodie? este vreun' program?

Răspuns Câştigător
| EllaEllii a răspuns:

Da exista mai multe programe eu folosesc ProShow http://www.photodex.com/

7 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Cu Windows Movie Maker,il ai instalat in PC:Start>All Programs, il vezi acolo. Daca vrei unul mai bun, baga Sony Vegas(doar daca te pricepi)

| C0nflic7 a răspuns:

MovieMaker,este de la windows asta, este mai usor de folosit pentru tine.Intri in el si pui melodia in el si dupa aia si poza.

| bhubhuaa a răspuns:

Cu acest program se poate pune imagini sau videoclipuri Windows Movie Maker. insa trebuie sa stii sa umblii pe el!
Catua tutoriale sa iti fie mai usor.
APP:S-ar putea sa il ai in comp.
Succes!

| kata100 a răspuns:

Da Screensaver Factory 5 Enterprise e mistoo

| aventador a răspuns:

Pe windows movie maker, e destul de bun, pe asta il folosesc

| BoTiK a răspuns:

Pai poti folosii Windows Movie Makerhappy
il gasesti in Start-Programs de acolo dai 1.Capture Video(Import pictures sau import audio or music).
Funda?

| bog1999 explică:

Nu.am gresit am sris acolo " cum ii bun o..." trebuia scris 'cum ii pun o imagine..."