| glody_8237 a întrebat:

Am o mica, mare problema: am intrat pe mess si cand sa dau buzz la cineva pac restart, ca si cand ar fi cazut curentul electric. mentionez ca aveam deschis google, messenger si hi5. se poate sa fi atins procesoru "PUTEREA" 100%. si sa nu se arda sa dea restart. procesoru e intel core de 1.8ghz,hdd 250gb, video 256, placa de baza nvidia gforce. o seara buna!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeoDoraAa a răspuns:

Sau se intampla sa mai fie pacalici care iti intra in calculator... sau cum mi s-a intamplat mie, cand mi-era lumea mai draga cand sa primesc niste melodii si poze, compu s-a stins ca era stricat...

| Minks a răspuns:

Procesoarele nu se ard asa usor.