| robb5 a întrebat:

Am o misiune la World of Warcraft numita Investigate the Scourge of Stormwind si trebuie sa gasesc ceva numit Dim Necrotic Stone si nu stiu unde.Am cautate in ghiduri dar nimic. Unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Georgegl a răspuns:

LINK : http://thottbot.com/i22892, vezi acolo "Dropped by" la monstrii aceea gasesti Dim Necrotic Stone

4 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Da care warcraft? 1 2 3 4?

| mishu_4386 a răspuns:

Sunt programe care iti arata unde sa mergi si alea la toate misiunile cum am io...carbonite se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o termini mai intai pe cea cu oamenii ca sa dai de ea.(pentru ca ARTHAS devine Undead)

| robb5 explică:

Nu warcraft ci World of Warcraft