| Lightdark a întrebat:

Am o nedumerire am auzit că înainte de Facebook se folosea Hy5 eu am intrat azi pe adresa site-ului dar mă puneai să descarc aplicația din Google play care mai mult semăna cu o rețea de întâlniri decât cu una de socializare dar na ce să mai zic laughing laughing laughing

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hi5 a murit de ani buni, acum a devenit un dating app dubios. Daca chiar esti curios sa vezi cum era sigur is video-uri pe YT.

| Ciprian09 a răspuns:

HI5 nu mai este rețea de socializare de cel puțin 10 ani, era ca un Facebook înainte, majoritatea persoanelor aveau conturi, poze, Yahoo messenger laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

E Hi5 nu hy5 și acum e ceva dubios nu mai e ce era înainte de Facebook.
Poți vedea și versiunea în browser dacă bifezi Desktop Version in browser de pe mobil.

| ReignForest a răspuns:

Pe vremea mea rețea de socializare a fost piczo după ce s-a schimbat numele aplicației era același conținut pe aveam și pe piczo