| costel1818 a întrebat:

Am o nelamurire... eram pe mess si vobeam eram pe invissible si a intrat cineva si a fost online de pe contul meu in acelasi timp. se poate? nu inteleg. imi stie cineva parola sau este de le retea de la messenger.cum pot vedea daca a intrat cineva pe messengerul meu? la IP imi arata ca doar de pe al meu am fost intrat! se poate sa nu arate totdeauna IP-ul. lamuriti-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Dacă tu ești pe mess și cineva îți știe parola și intră, pe tine te dă afară automat.