| MrrLove a întrebat:

Am o pagina de 1, 000 like-uri si vreau sa ii schimb numele dar nu merge, am auzit ca daca ma unesc cu o pagina de 200 va merge, cum fac asta?

FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa schimbi numele.

| thr93 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Iti poti schimba numele pana la 100 de like-uri.

| Diavolcata a răspuns:

Nu mai poti, prea tarziu, trebuia sa te gandesti mai devredem. Succes!

| Jericho7 a răspuns:

Du-te pe pagina ta si da click pe Basic Information. In dreptul optiunii Name, in dreapta, e posibil sa iti apara un link cu "Request Change". Da click pe el. (spun posibil pentru ca, din cate stiu, ai voie o singura data sa faci asta si cateodata nu apare, chiar daca nu ai schimbat niciodata).
Daca nu merge, intra si fa un request aici https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583.
Ai putea sa trimiti de mai multe ori, in cazul in care vezi ca nu iti raspund. Daca nici asa nu merge, alta solutie nu e. Sper sa rezolvi. :)

| SuntetiLooseri a răspuns:

Nu poti sa schimbi