| Havi a întrebat:

Am o prietena si nu-i mai merge pc-ul,intra in reboot mode, am cautat in CMD sa vad daca mai are fisierele si asa si am observat ca in partitia cu windows mai are liber mai putin de 1gb, intrebarea este, ar putea windowsul sa nu pornesca din cauza ca in partitia cu windows nu mai este memorie? (Pc-ul ei s-a oprit in timp ce instala un joc).

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Dacă e așa, nu e greu de rezolvat. Pui stocarea ei în alt PC și ștergi chestii de care nu e nevoie. Dar probabil nu asta e cauza. 1 GB ar trebui sa fie suficient pentru boot.