| Bernadedy179 a întrebat:

Am o problemă, am avut un cont de messenger, fără Facebook și am uitat parola. După aceea am făcut un cont de Facebook. Contul de messenger mi-ar trebui pentru că sunt admin cu el pe un grup, când încerc să-l recuperez cu,, parolă uitată" și introduc numărul de telefon mi-l asociază cu contul nou de Facebook. Vreau să-l recuperez sau să-l șterg cumva. Ce aș putea face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contul de Messenger si cel de Facebook sunt impreuna, au acelasi "nume" si "parola".
Daca intrii la "Am uitat parola", atunci vei primi un cod de deblocare (in SMS, pe telefonul cu numarul atasat sau la e-mail-ul de inregistrare). Introduci repede codul primit si ai intrat in cont.
De aici, intrii la optiuni si iti poti schimba parola, e-mail-ul sau numarul de telefon la care sa primesti mesaje /coduri de control /coduri de deblocare.

| simulare a răspuns:

Recomand pe Marian. El m-a ajutat sa aflu parola contului de Facebook si Instagram E rapid si profesionist.
Daca aveti nevoie de ajutor dati email la : ursulmarian95@gmail.com​