| poisonedheart a întrebat:

Am o problemă. Am făcut acum câteva zile poze pe aparatul unei prietene și am rugat-o să mi le dea. Ea mi le-a pus pe un stick însă pozele nu se deschid cu orice program aș încerca. Ce aș putea face?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cu ce programe ai incercat?

| catwomen69 a răspuns:

Ce extensie au pozele? După extensie, (gen.gif,.img) îți poți da seama de ce program ai nevoie. Baftă!

| poisonedheart explică:

Extensia pozelor e.jpg și programele cu care am încercat să le deschid au fost Vizualizator Photo Windows, Microsoft Office Picture Manager și Windows Media Center.