| Lavinia20 a întrebat:

Am o problema. Am fost certata cu o prietena de-a mea si ea mi-a dat ignore in lista de mess. Acum ne-am impacat si a vrut sa ma adauge din nou in lista ei de mess. Si cand incearca sa ma adauge si cand o adaug eu pe ea, ei ii apare urmatorul mesaj:paty_sexy_lavy is not in your Messenger List
Use caution in corresponding with people you don't know and never share confidential or private information with them.
Report as Spam
De ce apare asta? Si ce putem face ca sa fie totul normal sa ne vedem cand suntem online si tot restul`.
Ma puteti ajuta?
Astept rs cat mai repede

9 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sterge-o si tu de tot pe ea si ea pe tine si apoi incercati sa va dati din nou add. Si ca un sfat, pe viitor nu mai dati ignore la nimeni chiar daca va certati, stati pe invisible la persoana in cauza si gata.winking

| cornculapte a răspuns:

Probabil nu te-a sters din lista de ignore. Spune-i sa verifice.

| asdD a răspuns:

Pai spune-i sa faca asa

intre in ym
mesenger
preferences
ignore list
ii zici sa te caute acolo

te gaseste sa dea un click pe tine

si apoi sa dea remove
apoi sa te bage in lista iei de mess
fundawinking

Daviduc

| Lavinia20 explică:

M-a scos de la ignore... si tot nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ti-a dat ignore nu mai poate vorbi cu tine, trebuie sa scoti ignoru-l. Dai click pe mess, si vezi ca in stanga iti apare "messenger", dai click pe el si un pic mai jos scrie "preferences" dai click si iti apare "YM preferences" si pe pagina aia, scrie undeva in stanga general, cauti pe acolo"ignore list" da click acolo, apoi click pe id-ul de mess pe care vrei sa-l adaugi din nou si dai remove.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te-a scos de la ignore.Ca să scoţi pe cineva de la ignore trebuie să dai click sus la Messenger, apoi la Preferences şi îţi apare o listă, în dreapta. Din acea listă dai click pe Ignore list, apoi selectezi pesoana si dai click pe Remove. Şi după aceea o poti băga in listă! Sper că ţi-am fost de ajutor!

| biank17 a răspuns:

Intai trebuie sa te elimine de la ignor

| katty_8059 a răspuns:

Buna te duci sus la mesanger dai preferencess apoi ignor list apesi pe id-ul dorit, apoi dai remove si o adaugi dupa aceea iar in lista funda?

| Maria_8271 a răspuns:

Pai daca i-ai dat ignore. nu o mai poti baga inapoi si dai sus la messenger dai preferences, dai la ignore list
si cauti acolo id-ul dai clik pe el si dai remove si apoi ok :d si gataaaaaabig grinbig grinbig grinbig grin