| Vasyle21 a întrebat:

Am o problema... am intrat pe facebook si am observat ca s-a trimis la majoritatea prietenilor din lista mesajul : It is precious! http://turl.ca/rvge
De la ce este si cum pot scapa de aceasta problema? Dau Funda

3 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Si mie mi s`a pus un mesaj la fiecare postare [ prima postare ] din fiecare club straight face Cu nu stiu ce like ca vezi doamne nu stiu unde mi-am facut cont straight face si nu stiam cine a scris straight face ca eu nu sigur :-l

| Mmooaarro a răspuns:

Ai grija prietene! E un virus! crede-ma..si mie mi-a trimis verisoaramea exact la fel si toti mi-au spus ca e un virus. daca intrii pe site iei virus-ul si tot asa.

| MyhneaBoySAUmyhneaMAN a răspuns:

Pai daca s-a trimis nu ai ce sa-i mai faci scuze