| vlad423 a întrebat:

Am o problema! am luat nist casti noii si mereu cand ascult muzica sunetul se aude cu mici intreruperi! dar in jocuri sau la filme nu se intampla asta! care este cauza?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

POoate nu ai bagat ala de la casti bine ia incearca sa il indesi binelaughing

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de audio de obicei e posibil sa ai anumite probleme la el sau sa fie o diferenta de frecventa in casti pe anumite portiuni daca folosesti prelugitoare audio o sa pierzi la conectori semnal si o sa se auda mai prost