| DanYAKA a întrebat:

Am o problema.Am modificat culuarea de fundal pe negru si acum nu o mai pot face transparenta adica sa nu se mai vada negru langa pictograme daca ma intelegeti.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| razvanz a răspuns:

Click dreapta pe Desktop > Arrange Icons By > Lock Web Items On Desktop (trebuie sa fie debifat)

| roben174 a răspuns:

Dai Click 2 pe desktop --> Arrange Icons By-->Lock Web Items on Desktop (sa fie debifat) Succes!

| DanYAKA explică:

Nu merge.Am incercat. Dar am rezolvat de pe un totorial aici http://www.tutorialevideo.info/......renta.html