| Annitu a întrebat:

Am o problema...sad am un nokia 5200 si nu imi mai apare nimk pe ecran...trebuie sa imi schimb display-ul sau nu altceva?:-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este sigur problema cu display-ul. am patit si eu si am tot nokia 5200. costa cam 100-200 ron.

4 răspunsuri:
| Annitu explică:

100-200 ron? pe net scrie k un display e 50 ronthinking

| Sara a răspuns:

Cu aceeasi prb ma confruntam si eu acum ceva vreme. Nu stiu ce sa ti zic. nu e de la display, dar se vedea alb dintr o data!, al meu, cand mai avea chef se deschidea normal, doar ca nu mi citea cardul. Prb a persistat, si inkat l am aruncat intr un sertar laughing cand voi avea nevoie de el ma voi duce la un service sa l repar daca mai are ce happy

| Klara a răspuns:

Oau. Mi-e frica de ce ati scris voi aici. Eu am un Nokia 6300. Fereasca D-zeu de defectiuni. Simt ca innebunesc cand nu-mi merge telefonul.

| Cristiano_4083 a răspuns:

Trebuie sa schimbi ecranulwinking