| yonut90 a întrebat:

Am o problema; am win.7 si din cand in cand mi se opreste monitorul, dupa cateva secunde revine si imi spune ceva in genu driver nividia reconver.
Dau funda pentru. cine ma poate ajuta. Multumec anticipat.

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Salut. incearca sa faci un update la placa video cu device manager. probabil sa mearca apoi. daca nu curat-o de praf.big grin o zi buna!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Y2k a răspuns:

Poi incearca sa bagi driveru video din nou big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun serios si fara alt ceva deci nu fac glume. apropo fara suparare dar e adevarat: trebuie sati schimbi windows-ul