| euAndrada a întrebat:

Am o problema... Am Windows 7 instalat de cateva luni si merge foarte ok. Ideea e ca dupa exact o ora se inchide din senin! Ciuuudat. Adica, nu stiu, poate e ceva de la setari, sleep mode? sau ceva? Pe alte forum-uri spune ca e din cauza prafului din unitate, dar... sa se inchida la fix o ora!? raised eyebrows E vreo optiune din Control Panel? Ma puteti ajuta? :-ss

1 răspuns:
| danisam a răspuns:

Mergi in control panel intri in power options si vezi sa fie la. turn off hard disks... pe never.la fel si la system standby