| JinKen a întrebat:

Am o problema. cand caut orice pe Google, imi apare un fel de pop-up cu un site: abnow[dot] com...
cum fac sa scap de asa ceva? merci frumos!

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

E vorba de o extensie care la chrome apare in dreapta sus si la setari la extensi, si la moila e posibil sa apara in stanga sus, nu stiu sigur, dar cel mai sigur o gasesti la programe instalate, intri in my computer si dupa dai pe uninstal programs si acolo o sa gasesti si prostia aia...

2 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Ce browser folosesti?

| JinKen explică (pentru condru):

Google Chrome si acum Mozilla. pe ambele apare! straight face