| GhostKiller13 a întrebat:

Am o problema.Cand deschid PC-ul imi apare o casuta cu textul : "This Operating System is not supported.Sorry for that."Daca dau Ok, PC-ul incepe sa se miste extrem de greu si nu stiu ce sa fac.Pana sa apas ok sau sa o inchid totul merge bine,asa ca m-am gandit sa o ignor de fiecare data, dar vreau sa scap de ea. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa dai ceva detalii despre pc-ul tau si despre ce Windows este vorba...
Dar pana la urma nu cred ca conteaza pentru ca cu o reinstalare a Windows-ului vei scapa de problema asta! Bafta!

| GhostKiller13 explică (pentru lpavel):

Asta e singura varianta?

| lpavel a răspuns (pentru GhostKiller13):

N-ar fi singura varianta dar pana cer mai multe detalii iar tu incepi sa faci cum zic dureaza mult mai mult decat o reinstalare a Windows-ului... Deci Bafta la reinstalat!

| aaaaddddmmmmiiiinnnn a răspuns:

Reinstaleaza windowsul