| maryus92 a întrebat:

Am o problema cand joc counter strike dupa ceva timp incepe sa sacadeze, care este problema si cum as putea sa o rezolv

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Posibil sa fie de la placa video. Incearca sa faci update la drivere!

4 răspunsuri:
| OnStreet a răspuns:

Poate ai un virus sau ai plava video prea mica

| OnStreet a răspuns:

Poate ai un virus sau ai placa video prea mica
Reinstaleazati jocul si daca tot nu merge reinstaleazati winowsul

| OnStreet a răspuns:

Poate ai un virus reinstaleaza windowsul

| GBR a răspuns:

Depinde in ce mod iti sacadeaza, poate sa fie de la pc ex " cand esti inconjurat de mai multi playeri pe harta sa inceapa sa-ti frapeze" poate sa fie de la placa video sa nu iti mearga in 100 fps, sau de la config etc. iti propun sa bagi setarile astea.
cl_cmdbackup "0"
cl_cmdrate "101"
cl_updaterate "35"
fps_max "101"