| Crafterull a întrebat:

Am o problema, cand pornesc climatizarea in renault megane 3 si este frig afara imi baga racoare in masina, cand este cald afara imi vine cald in masina, nu este de freon pentru ca nu iti trebuie freon ca sa vina racoare in masina, iar vara am avut freon si tot la fel facea. Ce pot face? Trebuie sa apas pe vreun buton special sau ce? Multumec!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste manualele masinii sau intreaba un cunoscator, din imprejurime!

| adryang78 a răspuns:

Ai apăsat butonul pe care scrie AC sau doar dai drumul la ventilator?

| popapopica a răspuns:

Nu ma pricep la masini. Dar climatizare nu inseamna ca iti aduce aerul de afara?