| Robin258 a întrebat:

Am o problema: cand pornesc pc-ul imi apare imi scrie in stanga sus invalid C\Windows\boot.ini.Dupa aceea pc-ul porneste normal.De la ce sa fie eroare aceea?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Iti lipseste fisierul 'boot.ini', este gol sau are restrictii de accesare. Descarca-l de aici: http://www. gamefront.com/files/20567508/boot.ini si apoi copiaza-l/muta-l in partitia C:\, nu C:\WINDOWS!

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Pai nu gandesti si tu? Daca e C:\Windows nu e de la Windows?! Reinstaleaza-l. Areo problema si poate iti va merge prost sau nu iti va merge.

| lavi_3729 a răspuns:

Este o problema a windousului... s-ar putea ca in timp, sa-ti dea erori mai mari... incearca sa-ti pui alta varianta de windouswinking nu stiu nici eu exactwinking poate reuseti