| BoogdanN a întrebat:

Am o problema cu avg anti-virus free edition 2012, de fiecare data cand deschid pc imi spune ceva cu rebopt si ma pune sa setez un timp la care calculatorul sa se restarteze.Ce poate fi si ce pot face sa dispara? P.S.as vrea sa-mi schimb anti virusul cu unul mai bun daca este, ce imi recomandati? plsss help, dau funda.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Acuma vreo 2-3-4 ani, ai fi avut 100% dreptate. Acum, insa, avast e cu mult peste AVG, in special la capitolul fake positives/resurse utilizate/facilitati (avast a fost primul sau al doilea antivirus free care sa ofere sandboxing, avg mi se pare ca nu are asa ceva in versiunea free deloc).

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai trebuie s ail lasi sa se restarteze o data, de 2 ori si gata, problema rezolvata. Dn nefericire, avg este cel mai bun antiivirus free, asa ca nu prea vad ce ai gasi mai bun

| KodrutZ a răspuns (pentru sltlp):

Avast free, dooh!

| sltlp a răspuns (pentru KodrutZ):

oh go on is asemanatoare

| sltlp a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu are. sandbox in free. ma rog

| KodrutZ a răspuns (pentru sltlp):

Acuma vreo 2-3-4 ani, ai fi avut 100% dreptate. Acum, insa, avast e cu mult peste AVG, in special la capitolul fake positives/resurse utilizate/facilitati (avast a fost primul sau al doilea antivirus free care sa ofere sandboxing, avg mi se pare ca nu are asa ceva in versiunea free deloc).

| Kingus a răspuns:

Scoate antivirusul ca pe mine m-a blocat acel antivirus...sau intreaba un informatician...