| Roxx_2269 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.
Nu demult am instalat windows 7, si totul e ok, merge perfect.

Ce ma deranjeaza este faptul ca este o problema de sunet.Mai explicit, orice as dori sa ascult pe calculator, fie pe YOUTUBE, fie direct din calculator, merge foarte repede si pitigaiat. Daca ma uit la timpul melodiei, si la cate secunde au trecut din melodie, etc. vad ca secundele efectiv merg mai repede.Nu mai inteleg nimic.

Sper ca am fost destul de clara.

Va rog mult de tot ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi din păcate Windows 7 nu mrege pe orice configuraţie de PC cu driverii lui. Poate că driverii de sunet nu sunt 100% compatibili cu configuraţia ta de PC. Poţiîncerca să înstalezi drivberii de sunet pentru Xp sau să revii la Windows Xp, de preferat cu SP 3 şi să îl actualizezi.Succese

| JuStKid a răspuns:

Ai un computer care nu ruleaza bine sevenu 7! asa ca mai bine revi la un sp2 sau sp3. daca ai un sistem mai performant at merge 7 sau vista dar ca sati mearga bine. foloseste sp-urile ~!