| SoulHealer a întrebat:

Am o problema cu casca mea bluetooth (BH-105). Acum 3-4 luni am reuşit să o conectez la un Nokia, totul a mers perfect iar acum am un Xperia x8, am resetat toate dispozitivele salvate de casca prin apasarea in sincron a celor 2 butoane (switch on/off + accept calls / decline calls) iar acum led-ul cel verde clipeste intr-una, extrem de repede, pana acum se aprindea odata la 2 secunde. Casca bluetooth este nedepistabilă, am incercat cu 2 telefoane, unul fiind telefonul vechi prin care a functionat perfect, am incercat cu xperia şi am incercat si cu Bluetooth USB. Ce pot să-i fac sa funcţioneze?

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Castile bluetooth Nokia nu merg si pe alte telefoane cum ar fi Sony Ericsson sau HTC.(Fiecare cu a lui)

| SoulHealer explică:

Am incercat deja, nimic...

| SoulHealer explică:

"am incercat cu 2 telefoane, unul fiind telefonul vechi prin care a functionat perfect" - Acest telefon a fost Nokia, si acum nu merge nici cu el.

| anonymousexpert a răspuns:

Incearca sa o resetezi in timp ce este la incarcat dupa care incearca sa o cauti cu telefonul din nou.