| RoscaL a întrebat:

Am o problema cu cs
Cand dau sa intru in el ma conecteaza si se vede doar imagine
Cred ca este de la OpenGL ca am schimbat la alt ceva
In orice caz ce fac sa ii se reseteze setarile cum l-am descarcat prima oara?
P.S daca il reinstalez tot asa imi face.Ce sa fac?
Va rog care sti sa lase raspuns

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Versiunea descarcata de tine nu este compatibila cu performantele pc ului.Incearca un cs de pe un alt site. Uite un exemplu:La mine nu merge cs ul de pe freakz.com asa ca folosesc unul de pe cs romania.com.Fie asta este problema fie este de la rezolutie sau ai si tu windows 8laughing)Ce rezolutie ai la pc? Sau daca ai w8 da-i la cs sa ruleze pe w xp si/sau vista(o sa mearga deoarece configurarile corespund cu w8) Bafta!

| RoscaL explică (pentru siriusblack98):

Nu im i poti da un site de cs bun? te rog daca merge dau raspuns castigator