| 教皇 a întrebat:

Am o problema cu daemond tools 4.3.0.0 cand dau clik p el imi apare o eroare: This program requires at least Windows 2000 with SPDT 1.24 or heigher.Kernel debugger must be deactived. Va rog ajutati-ma si pe mine in rezolvarea acestei probleme.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Acea versiune de daemon tools nu functioneaza pe versiunea ta de windows.

| boggy a răspuns:

Ai nevoie macar de windows 2k pentru el inseamna ca ai ori 98 happy ori alta versiune happy versiunea ta nu are SPDT 1. 24... Erorile sunt facute cu unele specificatii... Read Before Close/ Citeste inainte de a inchide happy cya

| anon2367534564396 a răspuns:

Pai ce windows ai tu?
Ca el necesita windows 2000 sau mai recent.
winking