| fender92 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu.tot imi instalez windows de 2 saptamani straight face in ce sens, instalez windows-ul, instalez driverele, iar dupa ceva timp incepe sa se blocheze( ingheata imaginea si nu mai am ce face) il sting din buton iar cand il aprind nu mai vrea sa mearga.Nu stiu ce sa ma mai fac. LAPTOP-UL ESTE CUMPARAT DIN GERMANIA IN IULIE 2009 DECI NU E ASA VECHI.2 Gb rami, 2, 16 ghz, Intel pentium dual CPU.Eu cred ca e de la hard. Dar l-am formatat, am facut totul posibilthinking Am luat everest sa imi cereti ce sa dau prin el...ASTEPT RASPUNS sad

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Probabil instalezi vreo prostie (un driver inadecvat, sau un program cu setup-ul virusat) incompatibila cu laptopul tau.

5 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Asteapta in continuare. Nu ai spus ce windows ai, daca este original sau nu. Orice componenta poate fi vinovata pentru "inghetarea" imaginii. De obicei placa video sau diferite drivere.

| camionagiull a răspuns:

Asa mi-a fucut si mie calculatorul cand se bloca si am cercat system mechanic este foarte bun am stres am dat claner la tot am curatat fisierele vechi si merea SUper fain \m/

| fender92 explică:

Am windows xp.este original dar in limba germana.placa video merge. m-am jucat.

| fender92 explică:

Nimeni nu vrea sa ma ajutesad astept asteptsad

| fender92 explică:

Pai mereu cand instalez windows-ul... vreau si eu sa bag ceva in laptop...nu doar messenger si hi5. Vreau si un joc ceva. si mereu trebuie sa instalez altul. in plus nu pot sa bootez un cd care este bootabil, pe pc merge in bios am mai multe setari, iar la laptop nu am, si nu stiu ce sa facsad