| fender92 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu.tot imi instalez windows de 2 saptamani straight face in ce sens, instalez windows-ul, instalez driverele, iar dupa ceva timp incepe sa se blocheze( ingheata imaginea si nu mai am ce face) il sting din buton iar cand il aprind nu mai vrea sa mearga.Nu stiu ce sa ma mai fac. LAPTOP-UL ESTE CUMPARAT DIN GERMANIA IN IULIE 2009 DECI NU E ASA VECHI.2 Gb rami, 2, 16 ghz, Intel pentium dual CPU.Eu cred ca e de la hard. Dar l-am formatat, am facut totul posibilthinkingAm luat everest sa imi cereti ce sa dau prin el...ASTEPT RASPUNS... DAU FUNDITA SI FOLOSITOR

Răspuns Câştigător
| relaxo a răspuns:

Ar fi mai multe variante prima:
se incalzeste foarte tare si atunci apar unele probleme si pierderi de memeori accidental

a 2 a ar fi ca hdd are ceva probleme si eu am patit si nul mai stinge de la buton nu e bine se strica hdd

a3a dupa mine e ceva la el ori hdd ori ram sau nai instalat windowsul bine. Daca vrei revino cu un pm me si spune-mi daca se incalzeste si mai multe detalii sper ca o sa te pot ajuta.

1 răspuns:
| fender92 explică:

Pai de la hard cred ca e. ca sta beculetul ala aprins fara sa clipeasca.
de instalat windows-ul l-am instalat corect. E cd original xp in germanalaughingm-am uitat la temperaturi. 36 37 cam asa. ca am si cooler portabil (suport pentru laptop)