| alexutzu00791 a întrebat:

Am o problema cu mess-ul. Uneori incepe sa dea massuri ca idiotul intregii mele liste. Antivirusul nu mi detecteaza nici un virus. N am chef sa schimb windowsul. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe idul meu misulet22 sau spune-ne ce anti virus folosesti?

www.mirceabondar.com

| deeea28 a răspuns:

Nici mie nu-mi gaseste antivirusul nimic de saptamani intregi, dar vad ca are cate ceva, schimbari de astea. Momentan nu e nimic prea grav, asa ca il mai las. Dar la tine sigur e un virus si cam trebuie sa schimbi windowsul. Succes

| Mariella a răspuns:

Pentru inceput incearca sa reinstalezi messul, poate reusesti sa scapi asa de virus.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Chiar daca n-ai chef va trebui sa schimbi windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare... daca ai un virus trebuie sa schimbi windows-ul... daca ai nod32 normal ca nu gaseste nimic

| alex2009 a răspuns:

Garantat este un virus care face acest lucru nod 32 este cel mai slab asta este parerea mea proprie