| Andreiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am o problemă cu Microsoft Office 2010, nu ma lasa sa modific nimic dintr-un atestat la care am scris pana acum, am incercat sa ii modific key product, sa il repar prin comanda repair.
In stanga jos apare mesajul : This modification is not allowed because the selection is locked. Poza :http://imgur.com/J1FJZlS

1 răspuns:
| Deni20 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Am fost sfatuita sa-l descarc din nou ca poate are virusi si asa am facut. Acum nu mai am probleme. Poti incerca si tu.