| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu noul meu ssd. Astazi l-am cumparat de la eMAG si vad ca are o problema. Imi arata ca a fost utilizat 827643 ore. Dupa ce am instalat windows-ul am observat ca in timpul utilizarii se blocheaza windowsu-ul. Pur si simplu ingheata imaginea timp de 15-20 secunde si dupa isi revine. Ce problema ar putea avea?
Este vorba de un ssd Intel 520 120gb

4 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,rar gasesti probleme la ssd-urile Intel. Daca produsul a fost resigilat inseamna ca cineva la folosit si la dat inapoi. Daca l-ai luat nou nu ai ce sa ii faci tu da te duci in timp de 30 zile si il schimbi sau il dai inapoi, e dreptul tau.

| Eduarrdinno a răspuns (pentru StefanPrintzy):

A fost nou. Sigilat. Pai stiu ca il pot returna dar va dura cam 2 saptamani pana imi vine noul produs. Speram sa rezolv problema fara a schimba produsul

| StefanPrintzy a răspuns (pentru Eduarrdinno):

Nu ai ce sa ii faci tu si mai bine sa nu incerci programe de hdd pe el ca ssd e mai special si se poate strica oricând.

| Eduarrdinno a răspuns (pentru StefanPrintzy):

Dar care e treaba cu acel numar imens de ore de functionare?