| maryano1097 a întrebat:

Am o problema cu pc-u cand il deschid imi arata windows error recovery apoi cand aproape se deschide mi se face negru ecranu si dupa nu mi se mai face la loc sta asa!
Nu stiu ce sa mai fac.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il ai cu licenta? Recomand reinstalarea windows.De preferat w7.

| RussianBoy a răspuns:

Hmm nu neaparat sa il reinstalarea windosului. Apasa pe f12 sau pe delete sau f1 daca nu incearca pe toate si trebuie sa iti apara toate setarile de pe pc nu mai tin minte cum se cheama. Nu te grabi sa instalezi windosu iar.