| Private a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Am windows 7, icoanele de pe desktop si din tot pc-ul mi-au disparut, mi-a ramas doar scrisul, adica denumirea fisierului. Tin sa mentionez ca am dat si Click dreapta pe >desktop-Arrange Icons >by-Show Desktop Icons si nu merge si am umblat si la Task Manager si la fel, niciun rezultat. Va rog sa ma ajutati pentru ca nu vreau sa bag programul din nou. Multumesc.

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Alt +ctrl + del
-start task manager
-in tabul processes cauta explorer.exe(bifeaza un proces apoi apasa tasta e)si apasa end proces apoi end proces la intrebarea do you want to end...
-apoi file
-new task(run)
-scrie explorer.exe si OK

| PyKaciu a răspuns:

Salut.
Du-te pe deskop, click dreapta, visualizare, si in afara de primele 2 bifezi TOOT! Bafta man!