| Anonymous56 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Detaliat: Nu ma pot loga nici pe messenger,nici pe facebook, nici macar sa intru pe mail (ma rog...doar are legatura cu mess ul ) Ciudat!
Ar trebui sa i schimb windows ul?
Dau funda!
P.S:" Faza e ca mi merge destul de bine netul si nu stiu care ar fi cauza acestei situatii!"

Răspuns Câştigător
| TopCom360 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Yahoo Messenger si Browser-ul pe care il folosesti, de la IE sterge toate datele, adica istoricul + parolele salvate si formularele pentru site-uri etc, da un restart la PC si intra apoi pe http://www.messenger.yahoo.com/ descarca yahoo, instaleazal apoi ia-ti un browser, mozilla sau chrome si instaleaza unul din ele, apoi incearca sa te loghezi la mess, facebook si mail

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu în locul tău aş verifica dacă am conexiune de internet. Dacă conexiuna de internet există atunci deja este altceva şi dacă nu stăpâneşti Windows-ul cujm trebuie atunci e mai bine o reinstalare completă prin formatarea hard discului completă, asta ca sa te asiguri că ai distrus posibilii viruşi.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| ozn2012 a răspuns:

In ce context iti merge netul?
Daca iti merg jocurile online, e posibil sa ai netul suspendat sau sa fie o problema la internet, dar sa ai porturile active si sa-ti faca posibila conetarea la jocuri tongue

| Anonymous56 explică:

Ozn2012 sa fiu mai explicita: Imi merge orice site(inclusiv jocurile online) dar cand vreau sa ma loghez pe facebook ori pe mess nu pot. si conexiune am la internet. vreau sa zic ca nu am de azi-de ieri problema asta..ci de mai mult timp