| Zalenko a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, se aude un zgomot pe fundal care te "zgarie" la urechi la un interval de 30-40 de secunde, m-am uitat in el si nu atinge niciun cablu la vreun cooler sau altceva, ce poate fi? Cine se pricepe pot incarca un video pe Youtube cu sunetul.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca te zgârie la urechi și nu e ceva care sa se atingă,cel mai probabil este o problema la pasta termoconductoare care,cel mai probabil trebuie curățată și înlocuită,ori de pe procesor, ori placa video, ori de pe ambele.
Daca ai posibilitatea sa verifici, încearcă să vezi, iar daca este și nu te pricepi, du-l cuiva care se pricepe.

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns:

O revizie e cel mai ok, daca nu cunosti mai bine nu il desfaci, mai multa de 100 si ceva de lei nu costa.