| SSweetAAngel a întrebat:

Am o problema cu stickul meu. Am facut o prezentare pe el, atunci a mers dar acum 2 zile am incercat sa-l bag in calculatorul de la scoala sa-mi verific prezentarea dar nu imi mai apare deloc, am incercat si acasa si la alte calculatoare dar nimic, este ca si cum nu l-as fi bagat. Ce as putea sa fac, am o lucrare foarte importanta pe el si in plus am si fisiere din calculatorul meu, va rog ajutati-ma...

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

Incearca sa il introduci in cat mai multe pc-uri/laptop-uri, daca va fi recunoscut, salveaza tot ce ai pe el, apoi ii dai o formatare.