| faranume a întrebat:

Am o problema cu stron dc-ul.
De fiecare data cand incerc sa bag un hub imi da conectiune inchisa.
Am incercat cu o multime de huburi dar in zadar...
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Vezi daca cu apexdc++ face la fel sau foloseste ultima versiunde de strong si vezi daca intampini aceleasi probleme. Daca problemele persista cere detalii la isp-ul tau.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand vezi daca nu cumva nick`ul tau este buna, de ex sa fie Hell_princess[ro][si in a doua paranteza judetul bv bc etc] si sa dai la sharing cel putin 4 Gb si small uploud slots sa fie cel putin 4

kratos
| kratos a răspuns:

[RO][ORASUL TAU][ISP-UL TAU]nickname la seetings asa trebuie sa fie la share trebuie sa ai peste 5 gb la sharing si la upload slots pune 5. Iar daca problema persista baga ultima versiune de apex sau strong.

| faranume explică:

@kratos unde pot gasi huburi pentru apex?

| faranume explică:

Am gasit deja huburi...mersi mult crd ca era cv cu strong-ul
apex este mai bun:*