| marius577 a întrebat:

Am o problema cu telefonul...Azi dimineata l-am stins si l-am aprins dupa 2 ore, cand am vrut sa il aprind imi apare un ecran alb(ca si cum ar vrea sa se aprinda) dar dupa aceea se stinge din nou...am incercat sa scot bateria.nimic.am incercat sa il incarc.nimic,dar stiu ca nu e incarcatul(e full). Mentionez ca e Nokia 3220.Stie careva care ar fi problema si cum o pot repara? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| madaluhsha a răspuns:

Buna.Am avut si eu o problema asemanatoare cu telefonul, in primul rand daca mai e in garantia du-te la magazinul de unde l-ai achizitionat, daca nu mai este du-te la un centru specializat. Eu cred ca trebuie sa-i faci soft-ul care nu costa mai mult de 60 de lei.Baftawinking

2 răspunsuri:
| marius577 explică:

Raspunde-ti va rog frumos

| nico4ever a răspuns:

Trebuie dus la reparat ca asa a facut si a lu taicamiu si era nou nout!