| radutherap a întrebat:

Am o problema cu telefonul.numi citeste cardul adica imi citea si dupa aia eu am dat pe memoria telefonului si nu ma lasa sa dau pe memoria externa adica pe card si daca dau pe el imi da accept si nu imi functioneaza cardul ajutor funda

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca si alt card, vezi daca merge card-ul tau pe alt telefon sau alt card pe telefonul tau sa vezi care e de vina tongue

| sinblade27 a răspuns:

Sfatul meu ia un cititor de card sau introdu-l intr-unalt telefon si ii dai un format, cea de-a doua varianta ar fi ca tel sa nu suporte marimea si atunci nu ai ce-i face

Răspuns utilizator avertizat
| Lady a răspuns:

Am avut si eu probleme cu cardul.
Mie imi apareau niste fisiere ciudate pe care nu le puteam sterge.
Si am rezolvat problema reformatand cardul.thinking

In cazul de fata nu stiu ce sa-ti spun.thinking
sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un card nou gol si nu mil citesteee si nu stiu ce sa faccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Samsung s3100, aveam un card de 1GB dar de cateva zile nu mai mi-l citeste deloc si nici in alt telefon nu merge credeti ca s-a stricat cardul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema crying am un tel si nu-mi citeste cardul, dar am bagat cadul in alt tel si il citeste straight face