| AlexHD_5315 a întrebat:

Am o problema cu un aer conditionat...am o problema, pe incalzire afiseaza pe display E2, nu arata temperatura.
stie cineva ce are? cum deschid clapele ca sa pot vedea ce este inauntru?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai ce vedea, incarca cu freon!

| express11 a răspuns:

Sau reseteaza telecomanda, scotind bateriile

| express11 a răspuns:

Sau scoate-l si baga-l in priza iar.

| BRG a răspuns:

Slut E2 pe afișaj înseamnă eroare 2, nu umbla la el, cheamă un specialist, sau dacă ai numărul de telefon al celui care ți l a montat, cheamă l pe el să rezolve, dacă e în garanție nu te costă nimic, m ai bine ți l repară firma decît să intervii tu și poate m ai faci un scurt în el, și i ei foc.