| ItzRivenGod a întrebat:

Am o problema cu un id. L-am sters din lista si din ignore list, dar nu imi aduc aminte id-ul. Unde il pot gasi din nou? Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

El inca te are in lista lui, asa ca e posibil sa astepti doar sa te contacteze el si o sa-i vezi adresa sau daca il poti contacta prin alt fel, cum ar fi prin telefon, intreaba-l ce adresa de mess are.

| RooN a răspuns:

Daca ai avut activata chestia aia sa iti salveze arhivele de la mess poti foarte frumos sa intri in folderul unde ai instalat mess-ul si acolo o sa fie un folder cu profile in care sunt toate id-urile de pe care ai intrat si daca ai vb cu cineva va ramane acolowinking
Baftatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l la address book. S-ar putea sa-l gasesti daca-l vezi poate te convingi ca semana cu ala si il bagi din nou.winkingpa