| HellGirl0 a întrebat:

Am o problema, dar nu prea stiu cum sa explic!
Am tastatura data pe engleza. Am internet prin wireless. ( http://25.media.tumblr.com/......o1_500.jpg )
Sa zicem ca eu pornesc chrome si tastez(pe chat,in comentarii,etc),iar ca sa fac asta,dau click in caseta respectiva. Insa cand fac asta,tastez putin,iar apoi ma deconecteaza de la internet. Motivul l-am inteles,si asta nu prea stiu cum sa explic. Deci eu am selectata aceasta caseta (unde pun intrebarea),si scriu ce scriu, apoi imi selecteaza desktop-ul...si cand apas iar o litera ma deconecteaza de la wireless :|. Am mai avut problema asta, dar nu mai stiu cum am rezolvat-o...
Putin ajutor? :-s merci

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Tu ai a daugat tasta rapida de ex dapa apesi f se inchide chromul daca apesi m se deschide My Computer daca apesi t se deconecteaza netu ceva de genul nu?