| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Am o problema
dau funda la cine ma poate ajuta
Pe canalu meu de youtube nu-mi mai apar videourile la care dau like sau comentez ultima postare care imi apare pe canal e de acum 2 saptamani desi eu in fiecare zi dau comm si like-uri la diferite video-uri.
Care ar putea fi problema?
Va rog un sfat!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Ai oprit furnizarea de activitate pe youtube. ti-ai blocat butoanele din setaril, pentru afisarile de pe canal. click aici: http://www.youtube.com/account_privacy si refa-ti setarile

| SchiZz20CMrecords explică (pentru SamSon):

Iti multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Dai click sus in dreapta pe numele tau, apoi pe manager video si apoi in stanga pe preferate sau pe apreciate.