| Cucuriguuu a întrebat:

Am o problema: de fiecare data cand aps o tasta precum SHIFT sau CTRL pc-ul scoate un sunet (un beep).Dar de fiecare data stiu ca se mai intampla cand apasai de prea multe ori insa acum face asa si daca apas odata la o ora.
FundaVOT pentru cine ma poate ajuta.

6 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> erase of access center -> make the keyboard easier to use -> debifezi "turn on sticky keys"
iar daca nu mai doresti sa se activeze niciodata atunci cand apesi de 5 ori tasta shift selectezi: set up sticky keys -> debifezi: turn on sticky keys when shift is pressed five times

| Cucuriguuu explică (pentru SuicideSilence):

Am Windows XP...e diferit cum se face aici?

| SuicideSilence a răspuns (pentru Cucuriguuu):

Pentru xp: control panel -> accessibility options -> keyboard -> debifezi " use StickyKeys" apply -> ok

| tr3ig a răspuns:

Dai funda lui SuicideSilence, se face cum zice el.

| WhatDăFack a răspuns:

Şi la mine face aşa, nu am idee de ce. sad

| alexandra13131718 a răspuns:

Nu nu e nici o problema