| CristiNB a întrebat:

Am o problema de vreo 3 zile de cand am upgradat windowsul si mi-am instalat browserul opera acesta nu se conecteaza decat pe youtube iar pe celelalte site-uri deloc si primesc ca raspuns the web page is not available
Sau cateodata intra pe site-ul google caut ce doresc sa caut imi arata optiunile pe care le-am cautat dar cand aleg optiunea nu se conecteaza oferindumi ca raspuns this web page is not available ce pot face sa rezolv aceasta problema pentru ca am incercat tot ce a fost posibil de la DNS servers la Proxy Settings

Va Multumesc!

1 răspuns:
| Radeas1 a răspuns:

Ai facut uprgade? Serios? Tu nu ai auzit ca se face upgrade doar in cazuri critice si ca nu e recomandat sa faci upgrade de la un Windows la altul? Nu conteaza de la ce windows ai upgradat, conteaza ca ai upgradat. Aplicatiile si celelalte lucuri nu mai merg bine. Intai da-ti jos antivirusul (daca ai) sa vedem daca merge. Recomand, cum se spune, un install fresh al windows-ului.