| GulDan a întrebat:

Am o problema grava cu pc-u.Se blocheaza din cand in cand pe internet si din cand in cand tot pc-u si muzica, jocu cand s-a blocat ramane sunetu blocat si totul 10-15 sec.Ce poate sa aiba? I-am reinstalat windowsu acu putin timp.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Posibi sa fie o problema cu HDD-ul care este pe "moarte". foloseste programul asta http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HDD-Guardian.shtml ca sa vezi starea HDD-ului

| Pinky3Pie a răspuns:

De ce nu il duci la niste reparatii la un expert.Sar putea sa coste dar macar afli concret ce are.