| andrei105 a întrebat:

Am o problema la cs cu un srver care se numeste cs.t-power.ro si nul mai gasesc i-am dat refresh all de ogramada de ori si tot nu il gaseam ce imi sugerati sa fac

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Se poate sa fie din cauza la server(a schimbat protocolul) sau din cauza cs-ului, dar pentru a te conecta la acel server intri in joc deschizi consola si scrii "connect cs.t-power.ro" si gata happy

HF

1 răspuns:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Deci am verificat serveru si cica "e jos". Mai incearca in cateva ore/zile.