| Ready a întrebat:

Am o problema.La messenger, imi apare avatarul cu alte culori si nu se intelege nimic, mi-am pus si alte avatare si tot la fel. Mi-am reinstalat messengeru si tot asa se vede. Ce trebuie sa fac ca sa se vada avataru cum trebuie? Dau funda si vot.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Exact aceeaşi problemă am avut-o şi eu acum câteva zile! Ceea ce a funcţionat la mine a fost schimbarea versiunii de messenger. Aveam 11, am trecut pe 10, am încărcat un avatar (a mers fără probleme ), apoi am trecut din nou la versiunea 11.
Încearcă şi tu să faci la fel. Dacă nu merge, nu ştiu cum altfel ai putea rezolva chestia asta.

| annn a răspuns:

Da. stiu cum e si mie mi s`a intamplat. ei bine nu te sfatuiesc sa il zapacesti prea mult. eu asta am facut am trecut la varianta 10 si tot nu mergea pana cand am ajuns sa-l stric. si mi-am reinstalat windowsu. Dupa toate astea tot mess 11 am dar chiar daca imi apare poza asa ca si km ar fi modificata sa schimba. are momente si toate astea se intampla din cauza ca Yahoo Messenger 11 Beta. adica o varianta nefinalizata. Sper ca te-am ajutat :*

| bbmic a răspuns:

Este o problema de la yahoo dragii mei,au raportat chiar ei, trebuie sa astepti s isi revina de la sine, nu reinstala messul pentru ca e deageaba

| Alberto6H a răspuns:

Iati photoshop si editeaza poza in alb negru laughing) si cele alb negru mergwinking rolling on the floor))