| bogdaan a întrebat:

Am o problema la pc. De 1 zi cand deschid pc-ul imi apare totul normsl ls deschidere, bun, dupa imi apare ecranul negru cu o chestie de reactivat windows (asa facea si inainte), dar acum imi apare chestia aia, o inchid ca inainte, si imi apare desktopul dsr fara programele care le am pe el si nu pot sa umblu pe el. O solutie?

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Start->scrii cmd->dai click dreapta pe el si dai "run as administrator"->scrii SLMGR -REARM->iti va aparea o confirmare, apesi ok->dai restart si gata.
Succes!