| Shukacu a întrebat:

Am o problema la Pc.La toate iconitele si folderele de pe desktop sunt incercuite cu albastru ca si cum as apasa pe ele.
Stie cineva cum sa rezolv bugu asta?

5 răspunsuri:
| pHe0Nix a răspuns:

Intra in my computer/click dreapta/properties/Advanced/dai click settings primul/cobori jos si bifezi optiunea >Use drop shadows for icon labels on the desktop< apoi dai click pe ok si gata bft

| mikyandy97 a răspuns:

A Stai calma nu e nimic e ceva simplu poti sa scoti daca dai clik dreapa si incerci pe acolo e sigur numai acum depinde de windows unde este o sa trebuiasca sa bifezi sau ceva sa scoti albastru ala caut ca nu stiu ce windows ai

| mikyandy97 a răspuns:

Ce windows ai si iti zic ce sa dai?

| mikyandy97 a răspuns:

Trebuie sa da clik dreapta oriunde pe desktop ( nu pe shorcuturi) si cauti acolo